Przed Wojskowymi rewanżowy mecz z Auluron CMC Wartą

Cerrad Enea Czarni Radom we wtorek (20 grudnia) rozegrają kolejny kolejny ligowy pojedynek. Podopieczni Pawła Woickiego tym razem zmierzą się na wyjeździe z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 17:30 i transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport.Po trzech dniach przerwy siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom ponownie zameldują się na parkietach PlusLigi mężczyzn. Wojskowi po zdobytym punkcie na własnym terenie z LUK Lublin, teraz powalczą na wyjeździe. Rywalem WKS-u będzie aktualnie trzecia drużyna w tabeli, Aluron CMC Warta Zawiercie.

Jurajscy Rycerze w tym sezonie prezentują bardzo wysoką formę. Podopieczni Michała Winiarskiego w 16. rozegranych pojedynkach w PlusLidze zanotowali aż 14. zwycięstw! Zespół Aluronu może również pochwalić się serią 11. meczów wygranych z rzędu. Tak doskonała forma zespołu z Zawiercia sprawia, że Warta obecnie plasuje się na bardzo wysokim 3.miejscu i udowadnia, że w tym sezonie PlusLigi będzie liczyć się bardzo mocno o najwyższe lokaty w polskiej, siatkarskiej elicie.Cerrad Enea Czarni Radom w pierwszym meczu z Aluronem przegrali w hali Radomskiego Centrum Sportu 3:0. Po zdobytym punkcie w starciu z LUK Lublin, zespół prowadzony przez Pawła Woickiego w hali HWS w Zaweirciu będzie chciał zrobić wszystko, aby z terenu brązowego medalisty mistrzostw Polski z sezonu 2021/2022 wywieźć punkty. 

Radomianie do zbliżającego się pojedynku z Aluronem podejdą bez dwóch zawodników: Piotra Łukasika oraz Sebastiana Wardy. Mecz Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom, rozegrany zostanie we wtorek (20 grudnia) o godzinie 17:30. Pojedynek transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport.

Wszystkie mecze 17.kolejki PlusLigi:

Projekt Warszawa - GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów - Barkom Kazhany Lwów
Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki
PSG Stal Nysa - Cuprum Lubin
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów
Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom
LUK Lublin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel