W marcu siatkarze Cerrad Enea Czarnych zagrają cztery mecze w Radomiu!

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom zakończyli już lutowe zmagania w ramach rozgrywek PlusLigi mężczyzn. Podopieczni Pawła Woickiego mogą rozpocząć już przygotowania do pojedynków w marcu. Wojskowi w kolejnym miesiącu, aż cztery razy będą rozgrywać swoje mecze w hali Radomskiego Centrum Sportu!Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom wyjazdowym meczem w Lubinie z miejscowym Cuprum, zakończyli zmagania w lutym w ramach rozgrywek PlusLigi mężczyzn. Zespół prowadzony przez szkoleniowca Pawła Woickiego we wtorek (21 lutego) rozpocznie przygotowania do marcowych pojedynków.

W nowym miesiącu drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom rozegra cztery ligowe mecze i we wszystkich będzie pełniła rolę gospodarza! W hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63 zameldują się kolejno: PGE Skra Bełchatów, GKS Katowice, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębski Węgiel.

Mecz z PGE Skrą Bełchatów zaplanowany został na 5 marca 2023 roku o godzinie 17:30. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 23 lutego o godzinie 19:21. Terminarz kolejnych spotkań będzie podany w następnych tygodniach.

Terminarz meczów Cerrad Enea Czarnych Radom w marcu 2023 roku:

26.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów - 5 marca | 17:30 
27.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice
28.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
29.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel