Paweł Woicki w sztabie trenerskim reprezentacji Iranu!

Przed szkoleniowcem Cerrad Enea Czarnych Radom kolejne wyzwanie. Oficjalnie możemy przekazać informację, że pierwszy trener Wojskowych Paweł Woicki dołącza do sztabu trenerskiego męskiej reprezentacji Iranu. - Jestem gotowy na ciężką pracę i nowe wyzwania. – podkreśla trener.


Pierwszy trener Cerrad Enea Czarnych Radom Paweł Woicki oficjalnie został astystentem głównego trenera reprezentacji Iranu w piłce siatkowej mężczyzn! Szkoleniowiec zespołu z Radomia, będzie pracować u boku trenera Behrouz’a Ataei.

- Federacja Iranu w Piłce Siatkowej zaprosiła mnie do współpracy i dzięki temu zostałem asystentem głównego trenera Behrouz’a Ataei. Jestem z tego faktu bardzo szczęśliwy i myślę, że jest to dla mnie ogromna szansa na rozwój trenerski na arenie międzynarodowej. Mam również nadzieję, że przełoży się to na promowanie naszego klubu i naszego miasta. – podkreśla trener Paweł Woicki.

Do Iranu szkoleniowiec wylatuje już 4 maja, gdzie wraz z reprezentacją narodową rozpocznie wkrótce przygotowania do zbliżających się turniejów w ramach rozgrywek Ligi Narodów mężczyzn.

- W tym momencie najważniejszy jest Turniej Ligi Narodów, gdzie finał zaplanowany został w Polsce, a dokładnie w Gdańsku. Będziemy bardzo chcieli w tym turnieju zagrać. Jestem w kontakcie z trenerem głównym i już mam zarys pierwszych obowiązków, który na mnie czeka i wiem jaka będzie moja rola w reprezentacji. Jestem gotowy na ciężką pracę i nowe wyzwania. – dodaje trener Paweł Woicki.

Przypomnijmy tylko, że trener Paweł Woicki w sezonie 2023/2024 będzie pierwszym trenerem Cerrad Enea Czarnych Radom, a jego asystentem będzie Krzysztof Michalski.

Trenerze, życzymy powodzenia!