4F nowym partnerem technicznym naszego klubu!

Marka 4F zostaje od sezonu 2023/24 oficjalnym Partnerem Technicznym Klubu PlusLigi – Enea Czarni Radom!


Męska drużyna siatkarska Enea Czarni Radom z dumą ogłasza nawiązanie partnerstwa technicznego z wiodącym polskim producentem odzieży sportowej, marką 4F.

- Z wielką radością pragnę ogłosić, że nasz zespół rozpoczyna współpracę z marką 4F. To dla nas ogromny krok naprzód i wyjątkowa okazja do wspólnego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo przyniesie obopólne korzyści i pozwoli nam razem osiągać nowe cele – mówi Prezes Enea Czarni Radom Paweł Zagumny.

Podpisane porozumienie zakłada, że 4F będzie oficjalnym dostawcą odzieży sportowej i treningowej dla drużyny Enea Czarni Radom od sezonu 2023/24. Marka z roku na rok coraz mocniej angażuje się we wsparcie polskiej siatkówki. W dedykowanych strojach 4F grają m.in. trzykrotni zwycięzcy siatkarskiej Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, stołeczny klub Projekt Warszawa oraz damska drużyna UNI Opole.

W ramach kontraktu z Polską Ligą Siatkówki, odzież 4F noszą także sędziowie i obsługa PLS. - Enea Czarni Radom to już trzeci klub grający w najlepszej męskiej siatkarskiej lidze w Polsce, którego Partnerem Technicznym zostaje 4F. To dla nas wielkie wyróżnienie i dowód uznania dla jakości naszych strojów oraz zaangażowania w rozwój polskiego sportu. Wierzymy, że nasza wszechstronna oferta odzieży i sprzętu sportowego pomoże drużynie w osiągnięciu sportowych celów w kolejnym sezonie – wskazuje Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

Firma 4F zadba o sprzęt dla zawodników już od pierwszych dni rywalizacji sportowej drużyny w sezonie 2023/24. Projektanci z firmy 4F zaprezentowali klubowi koncepcje nowych strojów meczowych, także z myślą o rozgrywkach plażowych. Te niepowtarzalne i dostosowane do potrzeb zespołu komplety meczowe, będzie można zobaczyć na boisku już w następnym tygodniu, podczas turnieju PreZero Grand Prix PLS 2023, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 17-20 sierpnia.