Guardian Clinic partnerem medycznym Enea Czarnych Radom!

Bardzo miło nam przekazać informację, że partnerem medycznym drużyny Enea Czarnych Radom w sezonie 2023/2024 będzie Guardian Clinic! Witamy w naszym klubie! Cieszymy się, że będziemy grać w jednym zespole w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi!Guardian Clinic to prywatny szpital znajdujący się w Koninie przy ul. Świętojańskiej 20h, świadczący od 2 marca 2022 roku najwyższej jakości konsultacje oraz usługi z zakresu:
• ortopedii
• neurochirurgii
• laryngologii
• fizjoterapii, fizykoterapii
• osteopatii
• diagnostyki obrazowej

Wiedza, wieloletnie doświadczenie specjalistów Guardian Clinic oraz wysokiej jakości aparatura pozwalają zdiagnozować najbardziej skomplikowane przypadki w krótkim czasie, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na późniejszy okres leczenia i rekonwalescencji pacjenta. Lekarze oraz fizjoterapeuci pracujący w klinice zajmują się pacjentami po urazach, kontuzjach sportowych, operacjach oraz z różnymi dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, mięśni i stawów.

W prywatnym ośrodku medycznym Guardian Clinic przeprowadzane są konsultacje lekarskie z zakresu ortopedii, neurochirurgii i laryngologii, dzięki czemu możliwa jest profilaktyka narządów, postawienie diagnozy, wprowadzenie leczenia zachowawczego bądź wdrożenie prywatnej opieki rehabilitacyjnej. Oprócz porad lekarskich w ośrodku medycznym Guardian Clinic przeprowadzane są operacje ortopedyczne, neurochirurgiczne i laryngologiczne.

Ośrodek medyczny wykonuje również badania z zakresu diagnostyki obrazowej: USG narządów ruchu, rezonans magnetyczny i rentgen. Dzięki wspomnianym metodom, lekarz może zidentyfikować i ocenić poziom zmian, które powstały na skutek urazów i dobrać odpowiednie leczenie do schorzenia. Prywatny szpital w Koninie świadczy także usługi osteopatyczne oraz fizjoterapeutyczne. Pacjenci mogą skorzystać z fizykoterapii oraz rehabilitacji pod okiem trenerów przygotowania motorycznego, którzy dostosowują zabiegi do indywidualnych potrzeb. Na fizjoterapię składają się przede wszystkim działania z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii oraz terapii manualnej.

Guardian Clinic oferuje także prywatne zabiegi odnowy biologicznej, które wspomagają regenerację organizmu i mogą przyczynić się do jego hartowania. W szpitalu można skorzystać z medycznej aromaterapii, sauny na podczerwień, kabiny do kriostymulacji oraz komory hiperbarycznej.

Więcej informacji o firmie Guardian Clinic znajdziecie na stronie www.guardianclinic.pl