Firma BAiKA nowym sponsorem Enea Czarnych Radom!

Miło nam przekazać informację, że  firma BAIKA Dachy-Okna-Elewacje została nowym sponsorem drużyny Enea Czarnych Radom! Witamy w naszym klubie!

- Bardzo miło mi poinformować, że firma BAiKA od zbliżającego się sezonu dołącza do naszego klubu! Witamy serdecznie w drużynie Enea Czarnych Radom i cieszymy się, że już wkrótce wspólnie będziemy rozgrywać pojedynki na parkietach PlusLigi mężczyzn. - powiedział Prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Paweł Zagumny. 

Firma BAiKA powstała w 2014 roku, ale jej założyciele w branży działają o wiele dłużej. To właśnie doświadczenie, w połączeniu z dbałością o detale, pozwala firmie spełniać oczekiwania klientów. Firma BAiKA zajmuje się kompleksową sprzedażą, doradztwem oraz montażem takich elementów jak dachy, okna, drzwi, elewacje, bramy garażowe, rolety czy żaluzje. Priorytetem przedsiębiorstwa jest oferowanie klientom szerokiej gamy rozwiązań, dotyczących zarówno wysokiej klasy materiałów, jak i profesjonalnego wykonawstwa.

Firma BAiKA do każdego klienta podchodzi indywidualnie, starając się wskazać materiały, spełniające nie tylko indywidualne wymagania danego projektu, ale także odpowiadające najlepszym rynkowym standardom. Oferowane i montowane dachy będą służyć przez dekady, a cechuje je nie tylko trwałość, ale także wyjątkowa estetyka.  Firma BAiKA swoje siedziby posiada w Radomiu, Rajcu Szlacheckim, Zwoleniu oraz Puławach.

🎯 BAiKA – Dachy, Okna, Elewacje!
🔘 Radom, ul. Trzebińskiego 2,
🔘 Rajec Szlachecki 147A
🔘 Zwoleń, ul. Wojska Polskiego 61
🔘 Puławy, ul. Lubelska 63a

Więcej informacji o nowym sponsorze Enea Czarnych Radom, znajdą Państwo na stronie www.baika.pl