Firma Plast Service Pack nowym sponsorem Enea Czarnych Radom!

Do klubu WKS Czarni Radom S.A. dołącza kolejny, nowy sponsor! W gronie firm wspierających zespół Enea Czarnych Radom witamy „Plast Service Pack” sp. z o.o. z siedzibą w Kolonii Warszawskiej! W rozgrywkach 2023/2024 firma Plast Service Pack będzie widnieć na strojach meczowych naszej drużyny!Firma Plast Service Pack została założona w 1992 roku przez Konrada Rumińskiego. Obecnie „Plast Service Pack” sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą w Kolonii Warszawskiej, gdzie Spółka, jako firma rodzinna, kontynuuje działalność rozpoczętą przez Konrada Rumińskiego i nadal dynamicznie się rozwija.

“Plast Service Pack” sp. z o.o. należy do czołówki producentów w Europie wiader i opakowań z tworzyw sztucznych w sektorze: budowlanym, spożywczym, w tym mleczarskim oraz chemicznym. Plast Service Pack znajduje się w gronie tych producentów, którzy nadają kierunek światowym trendom w branży opakowań. Spółka posiada nowoczesną fabrykę liczącą 18.000 m2 powierzchni produkcyjnej, kilkadziesiąt maszyn i zatrudnia około 240 pracowników.

- Z naszych rąk trafia rocznie na rynek blisko 40 nowych wzorów opakowań. Głównym wyznacznikiem sukcesu i źródłem satysfakcji jest dla nas zadowolenie i zaufanie klientów. Nieustannie poszerzamy listę odbiorców krajowych i zagranicznych. Możemy poszczycić się  współpracą z największymi polskimi i europejskimi firmami. – czytamy na oficjalnej stronie firmy www.plastservicepack.pl

Witamy w drużynie Plast Service Pack! Cieszymy się, że w nadchodzącym sezonie PlusLigi mężczyzn, zagramy w jednej drużynie!