Nowa umowa sponsorska z firmą Ekonaft!

Firma EKONAFT , której właścicielem jest Janusz Dasiewicz, podpisała nową umowę sponsorską, dzięki czemu jeszcze mocniej będzie wspierać poczynania drużyny Enea Czarnych Radom w sezonie 2023/2024! Dziękujemy, że gracie z nami w jednej drużynie na parkietach PlusLigi mężczyzn! Logo firmy Ekonaft znajdować się będzie na strojach meczowych Enea Czarnych Radom!Firma Ekonaft jest autoryzowanym dystrybutorem środków smarnych Mobil. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1992 roku przez obecnego właściciela Janusza Dasiewicza. Początkowo zatrudniała dwie osoby i obsługiwała kilkudziesięciu klientów w Radomiu głównie w zakresie dostaw olejów do samochodów osobowych i drobnych zakładów przemysłowych.

Obecnie firma prowadzi działalność we własnym lokalu w Radomiu przy ul. Tartacznej 25 (wjazd od ul. Wierzbickiej) o łącznej powierzchni około 3000 m2. Zakres aktualnie prowadzonej działalności to sprzedaż środków smarowych dla PVL, CVL, IND i usługi w zakresie doboru i eksploatacji olejów, sprzedaż części samochodowych oraz auto serwis.

Przedsiębiorstwo na bieżąco obsługuje kilkuset klientów na terenie południowej części województwa mazowieckiego i ościennych. Zatrudnia 27 pracowników, dysponuje 15 samochodami. Bardzo dobre relacje z kluczowymi dostawcami i odbiorcami pozwalają na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Więcej informacji o firmie Ekonaft znajdą Państwo TUTAJ!