Firma Impero sponsorem Enea Czarnych Radom!

Miło nam przekazać informację, że do grona sponsorów Enea Czarnych Radom w sezonie 2023/2024 dołącza firma Impero! Cieszymy się, że w tegorocznych rozgrywkach PlusLigi mężczyzn zagramy w jednej drużynie! Witamy w klubie!Firma Impero została założona w Radomiu i od ponad 25 lat jest największym, kompleksowym dostawcą: płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej.  Głównymi klientami firmy są mieszkańcy i inwestorzy z województwa mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego, z którymi zrealizowano ponad 30 000 projektów architektonicznych. Standardem jest opieka nad klientami w procesie realizacji inwestycji od etapu projektu, poprzez wykonawstwo, a na odbiorze jakościowym kończąc.

Współpraca z największymi i najlepszymi producentami oraz preferencyjne warunki handlowe, gwarantują dostępność do najnowszych kolekcji asortymentowych w promocyjnych cenach.

Impero Jako jedyni w Polsce stworzyli w Radomiu system salonów handlowych, który obejmuje 4 segmenty asortymentowe i wartościowe pod nazwami: Impero Home, Impero Trendy, Impero Eco, Camero. Na szczególną uwagę zasługuje studio ekskluzywnych wnętrz Camero design mieszczące się w odrestaurowanej XIX-wiecznej stajni w Radomiu. Takie udogodnienia pozwalają wielokrotnym klientom dokonywać wygodnych i udanych zakupów w otoczeniu profesjonalnej obsługi i wyjątkowych wnętrz. Jest to wspaniałe miejsce dla wszystkich klientów, jak i projektantów.

Więcej informacji o nowym sponsorze Enea Czarnych Radom, znajdą Państwo na stronie www.impero.com.pl