Enea Czarni Radom podejmą zespół Aluron CMC Warty Zawiercie

W poniedziałek (13 listopada) siatkarze Enea Czarnych Radom ponownie zameldują się w hali Radomskiego Centrum Sportu. Tym razem podopieczni Pawła Woickiego podejmą drużynę Aluron CMC Warty Zawiercie. Mecz zaplanowany został na godzinę 17:30. 

Przed Enea Czarnymi Radom piąty mecz w tym sezonie rozgrywek PlusLigi mężczyzn. Wojskowi po wyjazdowym pojedynku w Suwałkach, tym razem w hali Radomskiego Centrum Sportu zmierzą się z zespołem Aluron CMC Warty Zawiercie.

Drużyna Michała Winiarskiego w tym sezonie, rozegrała trzy spotkania na parkietach PlusLigi. Aluron na inaugurację rozgrywek 2023/2024 przegrał na wyjeździe z Indykpol AZS-em Olsztyn. W kolejnym spotkaniu siatkarze z Zawiercia musieli przełknąć gorycz porażki na terenie Asseco Resovii Rzeszów. W ostatniej serii gier Aluron pokonał po tie-breaku GKS Katowice.

W drużynie z Zawiercia przed sezonem 2023/2024 doszło do kilku zmian personalnych. Z zespołem Aluornu pożegnali się: Wiktor Rajsner, Marcin Waliński, Bartosz Makoś, Santiago Danani, Krzysztof Rejno, Uros Kovacevic, Dawid Konarski oraz Dawid Dulski. Z kolei do klubu na ten sezon dołączyli: Mateusz Bieniek, Luke Perry, Karol Butryn, Daniel Gąsior, Szymon Gregorowicz, Samuel Cooper oraz Trevor Clevenot.

Enea Czarni Radom przed własną publicznością rozegrali w tym sezonie dwa pojedynki. W meczu z Treflem Gdańsk Wojskowi ulegli 3:1, a w starciu z Projektem Warszawa przegrali 3:0. Teraz podopieczni Pawła Woickiego staną przed trzecią szansą na premierowe zwycięstwo w hali RCS oraz pierwszy triumf w tym sezonie.

Mecz Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie, rozegrany zostanie 13 listopada o godzinie 17:30 w hali Radomskiego Centrum Sportu, przy ul. Struga 63. Trwa internetowa, promocyjna sprzedaż biletów na najbliższy, domowy mecz Enea Czarnych Radom z Aluron CMC Wartą Zawiercie! W cenie jednego biletu, otrzymają Państwo dwie wejściówki!

*Promocja dotyczy sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej (w kasach hali RCS w dniu meczu, od godziny 16:30). Sprzedaż biletów online odbywa się za pośrednictwem strony https://sklep.rcsradom.pl/ . 

Ceny biletów na mecz Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie: 20 zł ulgowy, 30 zł normalny.