Porażka Enea Czarnych Radom w starciu z akademikami z Olsztyna (VIDEO)

Enea Czarni Radom w ramach 9. kolejki PlusLigi mężczyzn podejmowali w hali Radomskiego Centrum Sportu zespół Indykpol AZS-u Olsztyn. Wojskowi musieli uznać wyższość przeciwnika, przegrywając w trzech odsłonach.

Enea Czarni Radom mnie zdołali sięgnąć po pierwsze ligowe punkty w sezonie 2023/2024. Wojskowi w piątek (1 grudnia) w hali Radomskiego Centrum Sportu podejmowali zespół Indykpol AZS Olsztyn. Siatkarze Javiera Webera w premierowej odsłonie w pełni "dyktowali grę" na parkiecie, wygrywając 25:16.

W drugim secie kibice zgromadzeni w hali sportowej przy ul. Struga 63 mogli zobaczyć o wiele ciekawszą odsłonę pojedynku. Rywalizacja w tej partii rozstrzygnęła się dopiero po walce na przewagi. Górą jednak ponownie byli siatkarze z Olsztyna, którzy zwyciężyli 27:25. Trzeci set okazał się ostatnią odsłoną w piątkowy wieczór. Radomianie ponownie musieli uznać wyższość rywali 25:17, a tyk samym Enea Czarni Radom przegrali cały mecz 3:0.

Zapraszamy do wysłuchania pomeczowych wypowiedzi. Mecz w hali RCS podsumowali Szymon Jakubiszak oraz trener Paweł Woicki. Materiał przygotowany został przez telewizję CzarniTV.

Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (16:25, 25:27, 17:25)
MVP: Szymon Jakubiszak (AZS)
Enea Czarni Radom: Todorović 1, Meljanac 13, Hofer 9, Formela 7, Rajsner 4, Kufka 5, Nowowsiak (libero) oraz Teklak (libero), Buszek, Ostrowski, Piotrowski 2, Gniecki 2.
Indykpol AZS Olsztyn: Tuaniga 2, Souza 11, Karlitzek 15, Szerszeń 12, Jakubiszak 8, Sapiński 12, Hawryluk (libero) oraz Jankiewicz, Armoa