Enea Czarni Radom podejmą drużynę Ślepska Malow Suwałki

W poniedziałek (29 stycznia) siatkarze Enea Czarnych Radom w ramach 19. kolejki PlusLigi mężczyzn, ponownie powalczą o ligowe punkty. Tym razem podopieczni Waldo Kantora przed własną publicznością podejmą drużynę Ślepska Malow Suwałki. Spotkanie zaplanowane zostało godzinę 20:30, a mecz rozegrany zostanie w hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63.
Po serii dwóch wyjazdowych meczów w PlusLidze, przed siatkarzami Waldo Kantora pojedynek przed własną publicznością. W poniedziałek (29 stycznia) w hali Radomskiego Centrum Sportu zawodnicy Enea Czarnych Radom podejmą ekipę Ślepska Malow Suwałki.

Najbliższy przeciwnik drużyny Wojskowych to obecnie 11. drużyna w tabeli PlusLigi mężczyzn. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza w 18. rozegranych kolejkach, zapisali na swoje konto 7. zwycięstw i ponieśli 11. porażek. Siatkarze z Suwałk wciąż liczą się w walce o play-off w sezonie 2023/2024. Ślepsk Malow, aby podtrzymać swoje szansę na grę w najlepszej "ósemce" musi z Radomia wywieźć zwycięstwo. Wojskowi dużą uwagę będą musieli zwrócić na najlepiej punktującego zespołu Ślepska - Bartosza Filipiaka (268. punktów - 9. miejsce w rankingu PlusLigi). W ostatniej kolejce siatkarze z Suwałk pokonali przed własną publicznością GKS Katowice. Spotkanie w hali Suwałki Arena, skończyło się po pięciosetowej walce.Radomianie do poniedziałkowego spotkania podejdą po dwóch wyjazdowych meczach. Niestety zarówno w Gdańsku oraz Warszawie, Enea Czarni Radom nie zdobyli żadnego punktu, przegrywając oba mecze bez wygranego seta. Wcześniej Wojskowi z kolei ulegli drużynie Bogdanki LUK Lublin oraz KGHM Cuprum Lubin. Podopieczni Waldo Kantora od czterech ostatnich spotkań, nie zaznali "smaku zwycięstwa". Enea Czarni Radom, aby wciąż myśleć o wydostaniu się z ostatniego miejsca w tabeli PlusLigi, muszą poniedziałkowy mecz wygrać i sięgnąć po bezcenne punkty do ligowych rozgrywek. 

Mecz Enea Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki, rozegrany zostanie 29 stycznia (poniedziałek) o godzinie 20:30 w hali sportowej Radomskiego Centrum Sportu, przy ul. Struga 63. Bilety na zbliżający się pojedynek dostępne są do nabycia na stronie sklep.rcsradom.pl oraz w dniu meczu w kasach hali RCS.