Enea Czarni Radom podejmą Mistrza Polski!

W sobotę (10 lutego) siatkarze Enea Czarnych Radom w ramach 21. kolejki PlusLigi mężczyzn, podejmą przed własną publicznością Mistrza Polski - Jastrzębski Węgiel. Pojedynek rozegrany zostanie w hali Radomskiego Centrum Sportu o godzinie 17:30. Bilety na ten pojedynek dostępne są na stronie sklep.rcsradom.pl.Przed zespołem Waldo Kantora rywalizacja w ramach 21. kolejki PlusLigi mężczyzn. W tej serii gier siatkarze Enea Czarnych Radom podejmą przed własną publicznością aktualnego lidera rozgrywek i ubiegłorocznego Mistrza Polski - Jastrzębski Węgiel.

Zespół Jastrzębskiego Węgla w obecnym sezonie PlusLigi mężczyzn udowadnia, że jest jednym z głównych kandydatów do sięgnięcia po złoty medal Mistrzostw Polski. Drużyna Marcelo Mendeza w rozegranych 20. meczach w tym sezonie PlusLigi, zanotowała 18. zwycięstw i poniosła tylko 2. porażki. Jastrzębianie w nowym roku nie przegrali żadnego spotkania, wygrywając w lidze kolejno siedem pojedynków z rzędu.Najlepiej punktującymi siatkarzami Jastrzębskiego Węgla w tym sezonie są: Tomasz Fornal (265 punktów), Jean Patry (250. punktów) oraz Norbert Huber (229. punktów). Warto również zaznaczyć, że Norbert Huber w tym sezonie jest najlepiej blokującym PlusLigi - 81. punktów i dodatkowo aż sześciokrotnie był wybierany najbardziej wartościowym siatkarzem meczu (2. miejsce w rankingu MVP). 

Enea Czarni Radom do pojedynku z Mistrzem Polski podejdą po wyjazdowym meczu na terenie Aluron CMC Warty Zawiercie. Wojskowi w tym pojedynku nie zdołali zdobyć punktów, przegrywając na terenie rywali w trzech odsłonach. Enea Czarni Radom w sobotni wieczór staną przed kolejną szansą na wywalczenie zwycięstwa przed własną publicznością.

Mecz 21. kolejki: Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel, rozegrany zostanie 10 lutego o godzinie 17:30 w hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63 w Radomiu. Mecz transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport. Bilety na zbliżający się pojedynek dostępne są do nabycia na stronie sklep.rcsradom.pl oraz w dniu meczu w kasach hali RCS.