Za nami Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni – Radom 2024! (GALERIA)

W czwartek (25 kwietnia) w hali XIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozegrany został Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni – Radom 2024! Najlepszą drużyną w siatkarskich zmaganiach okazała się drużyna z Przytyka! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego turnieju.


W ramach projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, na koniec rozgrywek 2023/2024 odbył się coroczny turniej siatkarski dla młodzieży z gmin wspierających Stowarzyszenie Czarni Radom. W ubiegłym sezonie w ramach projektu Partnerstwa Regionalnego udział wzięło sześć gmin: Gózd, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Pionki, Skaryszew, Przysucha oraz Kozienice. Partnerstwo Regionalne Czarni swoją działalność zainaugurowało w 2015 roku. Program zakłada wsparcie finansowe klubu przez samorządy z terenu byłego województwa radomskiego.

W czwartek 25 kwietnia odbył się turniej w ramach siatkarskiego projektu Czarnych. Udział wzięło 12. drużyn, a najlepszym zespołem okazała się ekipa z Przytyka, która w finale pokonała zespół z Wrzosu z gminy Przytyk. Na najniższym stopniu podium stanęła z kolei drużyna z Myśliszewic z gminy Jedlnia-Letnisko.

- Turniej Partnerstwa Regionalnego wraz ze wsparciem Samorządu Województwa Mazowieckiego, był zwieńczeniem siatkarskich zmagań w sezonie 2023/2024. Bardzo się cieszymy, że udało się po raz kolejny zorganizować zawody, które cieszyły się dużym zainteresowaniem gmin. Dla nas, jako organizatorów największą nagrodą jest zaangażowanie młodzieży i promocja sportu, a przede wszystkim dyscypliny piłki siatkowej. – powiedziała Marketing Manager WKS Czarni Radom, Kinga Kowalczyk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni - Radom 2024!

TURNIEJ PARTNERSTWA REGIONALNEGO CZARNI – RADOM 2024! (GALERIA)