Pierrot Czarni Radom gośćmi XXVIII Olimpiady Sportowej Przedszkolaków

14 maja hala sportowa MOSiR w Radomiu stała się areną wielkich sportowych emocji za sprawą finału XXVIII Olimpiady Sportowej Przedszkolaków, odbywającej się pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego. W wydarzeniu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli WKS Czarni Radom.

 

Nasz klub reprezentowali: trener Krzysztof Michalski, środkowy Patryk Szymański oraz Prezes Zarządu WKS Czarni Radom S.A. Sylwia Sułkowska. Obecność przedstawicieli Pierrot Czarni Radom była doskonałą okazją do wspólnego kibicowania najmłodszym sportowcom oraz promowania aktywności fizycznej i siatkówki wśród dzieci.

 

W rywalizacji udział wzięły radomskie przedszkola, które z ogromnym zaangażowaniem walczyły o jak najlepsze wyniki. Końcowa klasyfikacja prezentowała się następująco:

 

🥇 1 miejsce – PP nr 8
🥈 2 miejsce – PP nr 10
🥉 3 miejsce – PP nr 2
4 miejsce – PP nr 6
5 miejsce – PP nr 14

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, energii oraz uśmiechu, który towarzyszył wydarzeniu od początku do końca. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowej inicjatywie.

 

Życzymy wszystkim młodym sportowcom dalszego rozwijania swoich pasji i kolejnych sukcesów!

 

Fot.: Grzesiek Kundys



Galeria zdjęć do tego artykułu (3) - Zobacz galerię