Aktualności
Wojskowi rozpoczynają serię wyjazdowych meczów. Na początek starcie z Jastrzębskim Węglem
Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom w sobotę (22 lutego) zainaugurują serię trzech meczów z rzędu na wyjeździe. Podopieczni Roberta Prygla zmierzą się z drużyną Jastrzębskiego Węgla. - Do meczu podejdziemy z pełną agresją oraz motywacją - zaznacza libero Cerrad Enea Czarnych Radom, Mateusz Masłowski.Cerrad Enea Czarni Radom po serii dwóch zwycięstw z rzędu, już w najbliższą sobotę (22 lutego) zainaugurują serię meczów wyjazdowych. Podopieczni Rober...
Aktualności
CzarniTV: Tłusty czwartek u Cerrad Enea Czarnych Radom (VIDEO)
Drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom również świętuje  Tłusty Czwartek! Z samego rana gościliśmy w samym centrum  Piekarni Fogiel & Fogiel jednego z naszych sponsroów, gdzie odebraliśmy najlepsze pączki w Radomiu! Trzeba przyznać, że pączki naszym siatkarzom po treningu smakowały wyśmienicie. Zobaczcie krótki materiał przygotowany przez telewizję klubową CzarniTV. 
Aktualności
CzarniTV: Lekcja z Czarnymi w gminie Przyłęk (VIDEO)
W ramach programu #PartnerstwoRegionalneCzarni, siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom wybrali się do szkoły w gminie Przyłęk. Zajęcia z piłki siatkowej poprowadził trener Dima Skoryy oraz Łukasz Zugaj, Brenden Sander i Thanasis Protopsaltis. Materiał przygotowany przez telewizję klubową CzarniTV. 
Aktualności
Kibicu! Czarni wzywają! Wspieraj Wojskowych w Jastrzębiu-Zdrój!
Po serii dwóch domowych pojedynków, przed drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom kolejne ligowe zmagania. Tym razem o kolejne punkty do tabeli PlusLigi drużyna Wojskowych powalczy na terenie Jastrzębskiego Węgla. Kibice zespołu WKS-u, organizują wyjazd na to spotkanie.Kibice WKS-u organizują wyjazd na zbliżający się pojedynek  Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom. W najbliższą sobotę (22 lutego) o godzinie 20:30, hala widowiskowo-sportowa w Jastrzębiu...
Aktualności
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa (GALERIA)
Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z pojedynku Cerrad Enea Czarnych Radom z drużyną Verva Warszawa Orlen Paliwa. Wojskowi pokonali we własnej hali wicemistrza Polski 3:1. Fotorelację przygotowała dla Państwa Maja Grabarczyk. PLUSLIGA: CERRAD ENEA CZARNI RADOM - VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA (GALERIA)
Aktualności
CzarniTV: Radość kibiców i drużyny po wygranej z wicemistrzem Polski! (VIDEO)
Cerrad Enea Czarni Radom we własnej hali są niezwykle skuteczni. Drużyna Wojskowych w nowym roku rozegrała trzy pojedynki w hali MOSiR i nie przegrała żadnego! Po zwycięstwie nad Verva Warszawa Orlen Paliwa, trybuny hali sportowej dziękowały drużynie za kolejne zwycięstwo!
Aktualności
CzarniTV: Robert Prygiel i Mateusz Masłowski podsumowali wygrany mecz z wicemistrzem Polski (VIDEO)
#DrużynaWojskowych wygrała przed własną publicznością z wicemistrzem Polski  3:1! Pojedynek w hali MOSiR podsumowali szkoleniowiec Robert Prygiel oraz libero zespołu WKS-u, Mateusz Masłowski. Materiał przygotowany przez telewizję klubową CzarniTV. 
Aktualności
Wicemistrz Polski bez punktów w hali MOSiR w Radomiu! Wojskowi lepsi od lidera PlusLigi!
Cerrad Enea Czarni Radom sięgnęli po kolejny komplet punktów! Po zwycięstwie nad Asseco Resovią Rzeszów, w hali MOSiR w Radomiu gorycz porażki zasmakować musiał wicemistrz Polski i obecny lider tabeli VERVA Warszawa Orlen Paliwa! Wojskowi wygrali mecz 3:1! MVP meczu wybrany został atakujący Cerrad Enea Czarnych Radom, Karol Butryn.Sobotni mecz w hali MOSiR w Radomiu zgromadził na trybunach komplet publiczności. Nic dziwnego, gdyż w hali sportowej przy ul. Naruto...
(1 na 352) Następna