Wolontariusze - Enea Czarni Radom

Jesteś kibicem siatkówki i chcesz dowiedzieć się jak wygląda organizacja imprez sportowych w hali Radomskiego Centrum Sportu? Właśnie masz okazję żeby dołączyć do drużyny wolontariuszy, którzy pomagać będą w organizacji meczów Enea Czarnych Radom w sezonie 2023/2024!To świetna okazja, aby już teraz poznać organizację siatkarskiego widowiska od kuchni! Chcesz pomagać w pracy klubu oraz przy meczach Enea Czarnych Radom w hali Radomskiego Centrum Sportu  i być blisko zespołu? Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ukończył 16 lat, jest kreatywny, pełen entuzjazmu i chce przyczynić się do rozwoju naszego klubu. Zakres wolontariatu obejmuje:

  1. Pomoc w organizacji widowisk sportowych
  2. Pomoc w działaniach biura prasowego
  3. Pomoc w pracy Działu Marketingu
  4. Pomoc techniczną

Poznaj nowych ludzi, spędź miło czas, a przy tym zdobądź ogromne doświadczenie, które bez wątpienia pomoże Ci w dalszej karierze zawodowej. Już dziś dołącz do naszej ekipy i z bliska zobacz najważniejsze wydarzenia z życia klubu!

Więcej informacji otrzymacie pod adresem e-mail: marketing@stowarzyszenieczarni.pl oraz u pracownika Stowarzyszenia Czarni Radom i klubu WKS Czarni Radom S.A. , Adama Kurasiewicza. 

OFICJALNA GRUPA WOLONTARIUSZY NA FACEBOOKU! KLIKNIJ W GRAFIKĘ!