Gramy w jednej drużynie! Firma Sylpol!

Salon „Sylpol” Wykładziny Dywany, rozegrał z drużyną Cerrad Czarnych Radom kolejny sezon w PlusLidze! Firma Sylpol jest jednym z niewielu naszych sponsorów, który wspiera nasze poczynania od początku istnienia Stowarzyszenia Czarni Radom!


Salon „Sylpol” Wykładziny Dywany od 1991 roku jest liderem w branży pokryć podłogowych oraz usług z zakresu aranżacji wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu Państwu produktów – dywanów, wykładzin, chodników oraz dekoracji – zgodnych z aktualnymi trendami i spełniających wszelkie oczekiwania względem jakości, a także na profesjonalnej realizacji prac remontowo-wykończeniowych.

Historia firmy rozpoczęła się w Radomiu, przy ul. Zbrowskiego. To właśnie w tym miejscu powstał pierwszy sklep z wykładzinami, którego działalność spotkała się z uznaniem klientów, a także przyszłych partnerów i dostawców. W związku z dynamicznym rozwojem oraz sukcesami w dotychczasowej pracy zespołu w 2000 roku firma została przeniesiona na ul. Domagalskiego 2, zyskując tym samym większą powierzchnię użytkową. Zmiana ta pozwoliła na znacznie poszerzenie oferty, w której oprócz wykładzin pojawiły się dywany, chodniki, karnisze, rolety oraz akcesoria.

Więcej informacji o firmie Sylpol znajdą Państwo na stronie internetowej www.sylpol.com.pl.