Puchar dla Cerrad Enea Czarnych Radom! Wojskowi triumfują na Ukrainie!

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom najlepsi na międzynarodowym Turnieju o Puchar Miasta Lwów! Podczas trzydniowych zmagań podopieczni Roberta Prygla rywalizowali z trzema zespołami: Asseco Resovią Rzeszów, tureckim zespołem Galatasaray oraz gospodarzem Barkom Kazhany Lwów. Wojskowi pokazali się z najlepszej strony wygrywając wszystkie swoje spotkania!
Cerrad Enea Czarni Radom do Lwowa wyruszyli w niepełnym składzie. Do zespołu WKS-u nie dołączyli jeszcze wicemistrzowie Europy: Dejan Vincić, Alen Sket oraz Alen Pajenk. Reprezentanci Słowenii po bardzo udanym turnieju dostali więcej dni wolnego i w Radomiu mają stawić się na początku nowego tygodnia.

Wojskowi rywalizację we Lwowie rozpoczęli od pojedynku z innym zespołem z PlusLigi - Asseco Resovią Rzeszów. Starcie obu polskich drużyn zakończyło się po czterech setach, a ręce w geście zwycięstwa unieśli siatkarze z Radomia! Drugiego dnia zawodów rywalem Cerrad Enea Czarnych Radom był zespół Barkom-Kazhany Lwów. 

Spotkania z gospodarzami turniejów nigdy nie należą do łatwych. Wojskowi jednak znów stanęli na wysokości zadania wygrywając 3:1. Na zakończenie zmagań Cerrad Enea Czarni Radom rozegrali spotkanie z Galatasaray. Turecki zespół nie zdołał skutecznie nawiązać rywalizacji z polskim zespołem, przegrywając 3:0.

Wojskowi w całym turnieju zapisali na swoje konto komplet zwycięstw i z dumą przywieźli wywalczony Puchar Miasta Lwów! Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom siódmy tydzień przygotowań do nowego sezonu w PlusLidze, który w najbliższy weekend (11-13 października) zakończony zostanie Turniejem Partnerstwa Regionalnego Czarni, który rozegrany zostanie w hali MOSiR-u oraz Kozienicach.

O szczegółach zawodów poinformujemy w poniedziałkowy (7 października) wieczór! Uważnie śledźcie nasze media społecznościowe oraz klubową stronę!

Wyniki Cerrad Enea Czarnych Radom podczas międzynarodowego turnieju o Puchar Miasta Lwów:

Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (30:28, 23:25, 25:21, 25:23)
Barkom-Kazhany Lwów - Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (22:25, 25:23, 23:25, 23:25)
Cerrad Enea Czarni Radom - Galatasaray 3:0 (25:19, 28:26, 25:16)