CzarniTV: Cerrad Enea Czarni Radom już w komplecie! (VIDEO)

We wtorek (8 października) drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom rozpoczęła siódmy tydzień przygotowań do nowego sezonu w PlusLidze. Z zespołem trenują już wicemistrzowie Europy: Alen Pajenk, Alen Sket oraz Dejan Vincić.Reprezentanci Słowenii: Alen Pajenk, Dejan Vincić oraz Alen Sket, dołączyli już do drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom i we wtorek (8 października) stawili się na pierwszych treningach. Punktualnie o godzinie 10:00 drużyna rozpoczęła zajęcia w siłowni Platinium Fitness Radom, a następnie przeniosła się do hali MOSiR-u.

- Siódmy tydzień przygotowań rozpoczynamy pełnym składem. Do startu ligi pozostaje już tylko dwa i pół tygodnia, a przed nami dwa ostatnie sprawdziany. W najbliższy weekend czeka nas turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni i na nim teraz się skupiamy. - zaznacza szkoleniowiec Cerrad Ena Czarnych Radom, Robert Prygiel.

Już od najbliższego piątku (11 października) do niedzieli (13 października) hala MOSiR Radom oraz hala KCRIS w Kozienicach staną się areną siatkarskich zmagań, w których udział wezmą cztery zespoły z PlusLigi: Aluron Virtu CMC Zawiercie , Indykpol AZS OlsztynGKS Katowice Siatkówka oraz gospodarz turnieju - Cerrad Enea Czarni Radom.W piątek (11 października) o godzinie 18:30 odbędzie się w hali MOSiR Radom prezentacja drużyny Wojskowych! Podczas całego turnieju będziemy zbierać pieniążki na leczenie Franka. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny!

Harmonogram spotkań Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019:

▶️Piątek (11 października) - hala MOSiR Radom:
🏐16:30 - GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn
18:30 - Prezentacja drużyny Cerrad Enea Czarni Radom
🏐19:30 - Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron Virtu CMC Zawiercie

▶️Sobota (12 października) - hala KCRiS w Kozienicach
🏐15:30 - Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice
🏐18:00 - Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

▶️Niedziela (13 października) - hala KCRiS w Kozienicach
🏐10:30 - Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie
🏐12:30 - Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice