Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma Cerrad!

Sezon 2020/2021 oficjalnie zakończony! Pierwsze podziękowania za ubiegłe rozgrywki kierujemy do firmy Cerrad, która od ponad 10 lat wspiera naszą drużynę w ligowych rozgrywkach, a od 8 sezonów jest sponsorem tytularnym zespołu Cerrad Enea Czarni Radom!


Od ponad dwudziestu lat forma Cerrad tworzy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności Cerrad, które są fundamentem dynamicznego rozwoju. Pozwalają tworzyć produkty, idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy. Podejście do wzornictwa może stanowić doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów, którzy stawiają na oryginalność, jakość oraz kreatywne podejście do komponowania przestrzeni.

Cerrad nieustannie stawia na 
rozwój – firma poszukuje nowych inspiracji, wzbogaca ofertę i z każdym dniem pracuje nad zaskakującymi rozwiązaniami. W lipcu 2018 r. zakończono budowę trzeciego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach. 

W ramach inwestycji wartej blisko 120 mln złotych powstała jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która pozwoliła na stworzenie marki ULTIME. Sukces rynkowy zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, poprzez inwestycje w infrastrukturę i technologię, której głównym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów, w największym stopniu odpowiadających ich potrzebom.

Sukces firmy Cerrad jest konsekwencją sprawnego zarządzania, innowacyjności, wysokiej jakości produktu i zaangażowania ludzi. Pracownicy to największy kapitał firmy. Wszystkie te czynniki przekładają się na osiągnięcie wysokiej pozycji i renomy na rynku krajowym i międzynarodowym. Cerrad jest m.in. laureatem Diamentów Forbesa 2019 i 2020, otrzymał również prestiżowe wyróżnienie Pracodawcy Rzeczpospolitej 2019 roku.