Dziękujemy za sezon 2020/2021 - firma Hyundai Prasek!

Za sezon 2020/2021 pragniemy podziękować kolejnemu sponsorowi! Tym razem wyrazy wdzięczności kierujemy do salonu Hyundai Prasek! - Dziękujemy nie tylko za pomoc sponsorską, ale również za tą mobilną - powiedział prezes klubu, Wojciech Stępień.Po krótkie przerwie Hyundai Prasek – autoryzowany dealer Hyundai w Radomiu, ponownie został sponsorem drużyny siatkarskiej Cerrad Enea Czarnych Radom! Umowa została zawarta na trzy kolejne sezony. Dodatkowo logo firmy Hyundai w sezonie 2020/2021 znalazło się na strojach meczowych zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom!

Dealer samochodów marki Hyundai dostarcza również naszemu klubowi samochody. - Chcieliśmy podziękować Panu Robertowi Praskowi za pomoc w ostatnim sezonie. Nie tylko za pomoc sponsorską, ale również, za tą mobilną - powiedział prezes klubu, Wojciech Stępień.

Salon Hyundai w Radomiu jest jednym z pięciu pierwszych w Polsce, wykonanym według najnowszych standardów marki. - Chcemy zapewnić naszym klientom jak najbardziej komfortowe warunki obsługi oraz dać możliwość zapoznania się z szeroką gamą samochodów marki Hyundai. - powiedział Robert Prasek.

Więcej informacji o ofercie salonu Hyundai Prasek w Radomiu znajdziecie Państwo klikając TUTAJ!