Cerrad Enea Czarni Radom gotowi na PreZero Grand Prix w Krakowie!

Bartosz Sławiński, Bartłomiej Lemański, Paweł Rusin, Mateusz Masłowski, Maciej Nowowsiak, Jose Ademar Santana - ta oto szóstka siatkarzy Cerrad Enea Czarnych Radom reprezentować będzie zespół podczas zbliżającego się turnieju PreZero Grand Prix w Krakowie!

W dniach 5-8 sierpnia w Krakowie rozegrany zostanie turniej PreZero Grand Prix w piłce plażowej mężczyzn. Podczas zmagań na piasku nie zabraknie w tegorocznej edycji zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom! W czterodniowych zawodach wystartują drużyn z PlusLigi oraz TAURON 1 Ligi. 

Zespół prowadzony przez Jakuba Bednaruka w Krakowie zaprezentuje się w sześcioosobowym składzie. Kapitanem drużyny będzie Mateusz Masłowski. Obok naszego libero zagra również Maciej Nowowsiak oraz nowe postacie w drużynie Wojskowych: Bartłomiej Lemański, Paweł Rusin, Jose Ademar Santana oraz Bartosz Sławiński - wychowanek RCS Czarnych Radom, który od początku przygotowań do sezonu 2021/2022 trenuje z radomskim zespołem.

Pierwszym przeciwnikiem Cerrad Enea Czarnych Radom będzie Staropolanka Cuprum Lubin. Spotkanie zaplanowano w czwartek, 5 sierpnia o godzinie 16:30. W zależności od wyniku, drugi mecz Wojskowych odbędzie się z wygranym/przegranym pary BBTS AQUA Bielsko-Biała / PGE Skra Bełchatów.

Wszystkie mecze PreZeso Grand Prix w Krakowie transmitowane będą przez telewizję Polsat Sport!