Komunikat klubu WKS Czarni Radom S.A. w sprawie kontuzji Michała Ostrowskiego

W sobotę (18 września) podczas drugiego meczu towarzyskiego z drużyną PGE Skry Bełchatów, kontuzji w drugim secie nabawił się środkowy zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom, Michał Ostrowski.Kapitan drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom, Michał Ostrowski w sobotę (18 września) podczas towarzyskiego meczu z PGE Skrą Bełchatów w Publicznej Szkole Podstawowej w Gomunicach, doznał kontuzji kolana, która wyklucza go na dłuższy czas z dalszych treningów z zespołem.

Michał Ostrowski w niedzielę (19 września) przeszedł specjalistyczne badania. - Badania dały nam odpowiedź, że Michała czeka dłuższa przerwa, a następnie rehabilitacja. Absencja Michała z pewnością jest dużą stratą dla kształtu drużyny. Klub dokłada wszelkich starań, żeby zawodnik w możliwie jak najszybszym czasie, wrócił do pełni zdrowia. - dodaje prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

Zgodnie z planem, w najbliższych dniach kadra zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom zostanie uzupełniona o siatkarza występującego na pozycji środkowego bloku, który miał zamknąć skład drużyny Jakuba Bednaruka na sezon 2021/2022. Sytuacja związana z kontuzją kapitana zespołu powoduje, że klub poczynia starania nad pozyskaniem siatkarza, który na czas absencji Michała Ostrowskiego uzupełni skład Cerrad Enea Czarnych Radom.

Cerrad Enea Czarni Radom swój pierwszy ligowy pojedynek w sezonie 2021/2022 rozegrają w niedzielę 3 października. Wówczas w ramach 1.kolejki w hali MOSiR w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9 zamelduje się drużyna Projektu Warszawa. Mecz zaplanowany został na godzinę 20:30 i transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport.